P1190128.JPG

Určitě vy, kteří jste navštívili naše stránky, patříte do stále větší skupiny lidí, kteří milují čerstvou kávu, a regál s kávou v supermarketech nevyhledávají. V naší rodinné pražírně vám garantujeme stále čerstvou kávu, kterou připravujeme pouze z těch nejkvalitnějších kávových zrn, která pro vás pečlivě vybíráme. Několik let jsme na našich cestách sbírali zkušenosti o kávě a jak ji správně pražit tak, aby bylo možné si co nejvíce vychutnat její osobitou chuť. Od jednotlivých farmářů jsme získávali cenné informace o celém procesu zpracování kávy a samozřejmě o samotném pražení každé odrůdy. Jakmile jsme si byli jisti, že umíme pro vás připravit kávu tak, aby byla pro vás vždy požitkem, začali jsme ji sami, v našich výrobních prostorách a technologii, pražit, vážit, balit, expedovat. V naší široké nabídce si určitě vyberete jak jedno druhovou kávu z téměř všech „koutů“ světa, ale i kávu speciálně připravenou s patřičným důrazem na výběr odrůd a poměr směsí. Směsi kávy, které vám nabízíme, zpravidla obsahují vyvážený poměr odrůdy Arabica a Robusta a věřte, samotná receptura je z naší pražírny jedinečná. 

Zelenou kávu, kterou pro vás nakupujeme, je vždy z poslední sklizně od prověřených farmářů, kterým jsou zajištěny důstojné podmínky pěstování a obchodování.

Pražíme každý den a tak vám můžeme garantovat, že od nás vždy dostane skutečně kávu čerstvou. Čerstvě praženou kávu vám zpravidla expedujeme následující den od zaslání vaší objednávky. Máte-li zájem o kávu mletou, dostane od nás čerstvě namletou kávu v den expedice, protože jedině tak si vychutnáte její kvalitu a aroma. Budete-li mít zájem o různou hrubost mletí, sdělte nám tuto informaci v objednávce, my vám tak kávu rádi připravíme.

Potřebujete pro své obchodní partnery či svoje kavárny něco originálního? Připravíme pro vás vaši jedinečnou kávu vlastní směsi, kterou se budete odlišovat od vaší konkurence. K tomu vám zajistíme obaly dle vašich představ či různá originální dárková balení.

Kde nás v nejbližších dne můžete potkat?

FARMÁŘSKÉ TRHY:

každou sobotu od 7,30 -12,00 - Čelákovice